FDXM60F9 / RXM60A Ortakinis oro kondicionierius Daikin 6,0kW / 7,0kW
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: FDXM60F9 / RXM60A
Prekės aprašymas
Daikin FDXM60F9 / RXM60A – ortakinis oro kondicionierius
Dėl kompaktiškos konstrukcijos (aukštis vos 200 mm) kondicionierius idealiai tinka montuoti ribotose erdvėse – pakabinamų lubų ar baldų nišose. Tylus veikimas ir galimybė integruoti Wi-Fi valdymą padaro jį puikiu pasirinkimu namams, biurams bei viešbučiams.
Techninės charakteristikos
  • Vėsinimo galia: 6,0 kW
  • Šildymo galia: 7,0 kW